Ringier Axel Springer CZ se přejmenoval na Czech News Center | E15.cz

Ringier Axel Springer CZ se přejmenoval na Czech News Center

Ringier Axel Springer CZ se přejmenoval na Czech News Center
Daniel Křetínský
• 
ZDROJ: čtk

ČTK

Vydavatelství Ringier Axel Springer CZ se definitivně přejmenovalo na Czech News Center. Změnu na konci minulého týdne schválil rejstříkový soud. Je to poslední fáze akvizice, kterou uskutečnila mezinárodní společnost Ringier Axel Springer Media AG s podnikateli Danielem Křetínským a Patrikem Tkáčem.

Jak informoval člen představenstva Czech News Center Holding Daniel Častvaj, již v květnu podobnou změnou prošla obchodní firma Ringier Axel Springer Print CZ, která se přejmenovala na Czech Print Center. Spolu s novými názvy společností byla uveřejněna i nová loga obou firem.

Společnost Czech News Center dokončila převzetí Ringier Axel Springer CZ letos v dubnu, kdy finančním vypořádáním završila transakci dohodnutou loni v prosinci s původním vlastníkem Ringier Axel Springer Media AG. Transakce zahrnuje také převzetí tiskárny a účast v První novinové společnosti.

Weby RingieruWeby RingieruAutor: Repro z webu Ringieraxelspringer.cz

Vydavatelství Czech News Center je přední mediální společností v ČR. Vydává deníky Blesk, Aha!, Sport, časopisy Reflex, ABC, GEO, Blesk pro ženy, Blesk Hobby či Svět motorů.

Autor: ČTK
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!