Rubikon PR pro Zapakatel.cz | E15.cz

Rubikon PR pro Zapakatel.cz

Zapakatel.cz
Zapakatel.cz
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Agentura Rubikon PR uspěla ve výběrovém řízení na komunikaci jednoho z největších českých slevových portálů Zapakatel.cz. Od června pro něj zajišťuje korporátní i produktovou komunikaci a stará se o profilaci vedení společnosti.

“Rozhodli jsme se spolupracovat s agenturou Rubikon PR, protože jejich tým v průběhu výběrového řízení prokázal, že se dobře orientuje v naší oblasti trhu. Z komunikace s agenturou jsme vycítili, že rozumí výzvám, které komunikace slevového portálu obnáší,” řekl Tomáš Carba, marketingový ředitel Zapakatel.cz.

“Oceňuji vůli Zapakatele otevřeně a inovativně komunikovat. Spolu s klientem cítíme, že konsolidace na trhu slevových portálů rychle pokračuje a seriózní velcí hráči musí být slyšet. Chceme se zaměřit zejména na profilaci Zapakatel.cz jako experta na cestování a výhodné zájezdy,” řekl k nově navázané spolupráci Managing Partner Rubikon PR Šimon Rákosník.

Za Rubikon PR bude komunikaci Zapakatel.cz kromě Šimona Rákosníka zajišťovat zejména Ondřej Duffek, specialista na komunikaci technologických a online klientů Rubikon PR.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah