Sarantis promuje mezi regály ve 3D | E15.cz

Sarantis promuje mezi regály ve 3D

Orzene, komunikace v místě prodeje
Orzene, komunikace v místě prodeje
• 

br

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V těchto dnech je ve vybraných prodejnách Albert k vidění zajímavá kampaň na šampon Orzene. Zadavatel společně s agenturou zvolil Shelf stopper s 3D prvkem.

Regálový poutač s otáčející se lahví šamponu je umístěn na pěti prodejnách Albert v Praze, Brně, Mladé Boleslavy, Olomouci a Ostravě ve dnech od 15. července do 15. sprna. Zadavatelem kampaně je společnost Sarantis, kampaň kreativně připravila agentura I.N. Global a na prodejnách jí zrealizovala společnost POS Media CR.

Prostorové řešení POS komunikace je v našich podmínkách stále výjimečné. V České republice byl 3D regálový poutač na prodejní ploše realizován teprve po druhé. První byla kampaň na Heru s odtrhovacími recepty, která proběhla loni v létě. „Tuzemští zadavatelé si zatím na podobný způsob komunikace nezvykli, ale například v Maďarsku je mezi klienty POS Media oblíben, především u drogistického zboží a mléčných výrobků,“ říká PR a marketingová manažerka POS Medisa CR Pavlína Klementová.

Orzene detail Autor:

Autor: br

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.