Škodovka představila nový spot na Octavii RS | e15.cz

Škodovka představila nový spot na Octavii RS

Škodovka představila nový spot na Octavii RS
Škodovka představila nový spot na Octavii RS
• 

br

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Škoda umístila na svůj globální YouTube kanál nedávno natočenou reklamu na model Octavia RS. Šedesátisekundový spot bude k dispozici pro všechny trhy, kde bude tato novinka dostupná. Natáčení reklamy proběhlo začátkem června v Praze Nebušicích pod vedením britské kreativní agentury Fallon.

Spot se odehrává ve městě, jehož obyvatelé si potrpí na vyladěné předměty. V záběru se objeví sekačka na trávu s extra silným motorem, sportovní úprava dětského kočárku, nebo tříkolka v nadživotní velikosti. Ale Octavia RS projíždějící městem dokáže zastavit život a strhnout pozornost jen na sebe. Hudba, střih a dějová linie příběhu udržuje diváka v napětí až do úplného konce, kdy se nová Octavia RS konečně objeví celá.

Nový spot vznikl netradičně v britské reklamní agentuře Fallon. Podle informací ze Škody Auto to neznamená, že by se něco měnilo na roli Hot House, který zastřešuje mezinárodní marketing společnosti a s ní spolupracující agentury. Součástí Hot House je i agentura Leagas Delaney, která se na tvorbě kampaní pro Škodu běžně podílí. Zástupce škodovky ale tentokrát zaujal koncept Fallonu, takže se ho rozhodli využít.

Podívejte se na nový spot:

Kreativní agentura: Fallon (Velká Británie)
Produkce: Caviar
Režisér: Keith Schofield
Account Manager: James Easterbrook
Komparz: cca 30 osob

Světová premiéra nové Octavie RS se uskutečnila v polovině července na ikonickém festivalu rychlosti v britském Goodwoodu. Na jednotlivé trhy pak bude novinka uváděna postupně od srpna. Nasazení spotu v televizi se předpokládá ve druhé polovině srpna. O délce a intenzitě kampaně budou rozhodovat jednotliví importéři.

Autor: br

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Nejčtenější