Směřujte tam, kde vás potřebují | E15.cz

Směřujte tam, kde vás potřebují

Směřujte tam, kde vás potřebují
ZDROJ: Merk

Komerční sdělení

Nic není tak, staré jako včerejší noviny, a v případě dat to platí dvojnásob. Placených databázi obchodních kontaktů nejrůznějšího typu existuje celá řada, většinou je ovšem spojuje to, že nejsou aktuální. Jedině online databáze získávající údaje z několika na sobě nezávislých zdrojů může poskytnout „živá“ data. Hledáte-li nový způsob, jak získat další zákazníky, kteří by vaše služby uvítali a vy byste je nemuseli složitě přesvědčovat, vyzkoušejte Merk, unikátní online databázi firem a živnostníků v ČR. 

Rychlá práce s kýženým efektem

Nástroj Merk, vytvořený společností Imper, se od klasické obchodní databáze v mnoha ohledech odlišuje. Nabízí nejen nejaktuálnější a nejobsáhlejší databázi s ověřenými kontakty na firmy a živnostníky v ČR, ale zároveň umožňuje tyto záznamy jednoduše filtrovat a následně exportovat nebo čerpat přes API.

Pomocí až 50 různých kritérií si snadno zobrazíte právě ty firmy, které jsou pro vás nejzajímavější. K dispozici budete mít všechny údaje včetně ověřených kontaktů. Díky podrobným informacím zahrnujícím mimo jiné i obrat a informace o zisku pak můžete například jednoduše zjistit, jak se jednotlivým zákazníkům daří, a tomu přizpůsobit svou obchodní strategii. Snadno tak přeměníte databázi vybraných firem v obchodní příležitosti.

Získejte kontakty, které vás neodmítnou

Především díky unikátní funkci Lookalike můžete cílit na firmy, které vaše služby či produkty uvítají a pro které nebudete pouhým dalším prodejcem něčeho, co nepotřebují. Na základě jediného vstupu (IČ) se dozvíte, jak vypadá váš typický zákazník, a získáte seznam podobných firem. Těm potom můžete na míru nabídnout přesně to, co ocení. Již žádné slepé hledání a prosívání internetu, ale cílený a přesný zásah.

Protože je databáze nejen živá, ale neustále online, tak informace máte k dispozici kdykoliv, doma, v kanceláři, na mobilu či přímo v CRM/IS, který lze s databází díky rychlému a spolehlivému API propojit. Merk pak doplní do podnikového systému informace jako obrat, počet zaměstnanců, zisk, ověřené kontakty, rizikovost a mnoho dalších údajů.

Být o krok napřed se vyplatí

Úspěšné obchody a přesný marketing stojí na kvalitních datech, a databáze Merk s nimi umí pracovat rychle a efektivně. Využít chytrá data pro vás znamená lépe cílit obchodní strategii, zvyšovat obrat a mít přehled o konkurenci i celém trhu.

Vyzkoušejte si službu Merk.cz na sedm dní zdarma a přesvědčte se o tom, jak vám pomůže zvýšit obrat i zisky a cílit tam, kde vás potřebují.

Autor: Komerční sdělení
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!