Startuje devátý ročník cen za efektivní řešení | E15.cz

KoronaHelpdesk E15

Jak ekonomicky přežít koronavir

Více k tématu

Startuje devátý ročník cen za efektivní řešení

Startuje devátý ročník cen za efektivní řešení
Internet Effectiveness Awards 2015
• 
ZDROJ: archiv

pjn

Internet Effectiveness Awards (IEA) otevírá devátý ročník, ve kterém opět ocení nejefektivnější řešení českých internetových projektů.

IEA je prestižní soutěží, která oceňuje obchodní a ekonomické přínosy webů, B2B systémů, portálů, projektů na sociálních sítích či mobilních aplikací. Vítězové jednotlivých kategorií jsou oceněni za schopnost využít internetu k oslovení svých klientů, zefektivnění svého byznysu a k lepší komunikaci se svými zákazníky či zaměstnanci.

Soutěžit se bude v devíti kategoriích, mezi kterými opět nechybí cena o nejlepší online obchod, bankovní nebo finanční služby či kategorie „Společnost, politika a kultura“.

Novinkou letošního ročníku je konference IEA Business Inspiration, na které budou představena vítězná řešení z tohoto i předchozích ročníků.

Přihlásit do soutěže se mohou jakákoli řešení využívající internet, která vznikla v roce 2013 nebo 2014. Přihlásit lze i starší řešení, u kterých v letech 2013 nebo 2014 proběhla výrazná inovace.

Zájemci se mohou přihlašovat od 1. do 31. ledna 2015. Slavnostní vyhlášení vítězů se uskuteční v dubnu 2015 na galavečeru v Praze.

Autor: pjn
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!