Startuje devátý ročník cen za efektivní řešení | e15.cz

Startuje devátý ročník cen za efektivní řešení

Internet Effectiveness Awards 2015
Internet Effectiveness Awards 2015
• 
ZDROJ: archiv

pjn

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Internet Effectiveness Awards (IEA) otevírá devátý ročník, ve kterém opět ocení nejefektivnější řešení českých internetových projektů.

IEA je prestižní soutěží, která oceňuje obchodní a ekonomické přínosy webů, B2B systémů, portálů, projektů na sociálních sítích či mobilních aplikací. Vítězové jednotlivých kategorií jsou oceněni za schopnost využít internetu k oslovení svých klientů, zefektivnění svého byznysu a k lepší komunikaci se svými zákazníky či zaměstnanci.

Soutěžit se bude v devíti kategoriích, mezi kterými opět nechybí cena o nejlepší online obchod, bankovní nebo finanční služby či kategorie „Společnost, politika a kultura“.

Novinkou letošního ročníku je konference IEA Business Inspiration, na které budou představena vítězná řešení z tohoto i předchozích ročníků.

Přihlásit do soutěže se mohou jakákoli řešení využívající internet, která vznikla v roce 2013 nebo 2014. Přihlásit lze i starší řešení, u kterých v letech 2013 nebo 2014 proběhla výrazná inovace.

Zájemci se mohou přihlašovat od 1. do 31. ledna 2015. Slavnostní vyhlášení vítězů se uskuteční v dubnu 2015 na galavečeru v Praze.

Autor: pjn

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Nejčtenější

Newslettery