Symbio Digital posiluje v sociálních sítích | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak vydělat v těžkých časech

Více k tématu

Symbio Digital posiluje v sociálních sítích

Symbio Digital posiluje v sociálních sítích
Blanka Mikulášková nastoupila do Symbio Digital
• 
ZDROJ: Khalil Baalbaki, Cesky rozhlas

Petr Novotný, Strategie

Do agentury Symbio Digital nastoupí na nově vytvořenou pozici Social Media Director Blanka Mikulášková.

Holešovická agentura Symbio Digital posiluje tým, který pro klienty zajišťuje strategii a správu sociálních sítí. Od nového roku ho bude řídit Blanka Mikulášková, která do Symbia nastoupila na nově vytvořenou pozici Social Media Director. Obdobnou pozici zastávala ve svém předchozím angažmá v Českém rozhlase.

Mezi její nejúspěšnější projekty nové posily patří strategie a správa sociálních médií pro Český rozhlas, za který dostala Cenu generálního ředitele Českého rozhlasu. Kromě toho pomáhala například implementovat interaktivní nástroje přímo do vysílání rádia. Dříve působila mimo jiné v H1.cz nebo v Avastu.

„Většina agentur z oboru social media vznikla ve zlaté době, kdy stačilo umět založit profil a všechno ostatní šlo skoro samo. Ale ta doba rychle končí. My jsme si prošli už víc takových bublin, takže víme, jak těžká práce nás v sociálních sítích čeká v příštích pár letech,“ zdůvodňuje aktuální posílení social týmu Robert Haas, jeden ze spolumajitelů Symbia.

Symbio reaguje novou posilou na změny na trhu a dál rozšiřuje svoje specializované týmy – kromě strategie a kreativy má in-house kompletní digitální produkci a nově také vlastní videoprodukci Symbiograf. Pro klienty bude hlavním rozdílem oproti specializovaným social media agenturám právě spolupráce týmu napříč celým Symbiem. Do rozvoje a realizace projektů se tak bude zapojovat kreativní tým pod vedením strategického plánovače, UX designéři, grafici nebo třeba i filmaři.

Autor: Petr Novotný, Strategie
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!