Symbio posiluje reklamní videoobsah. Začíná s cooking show pro Philips | E15.cz

Symbio posiluje reklamní videoobsah. Začíná s cooking show pro Philips

Symbio posiluje reklamní videoobsah. Začíná s cooking show pro Philips
Práce pro Philips od agentury Symbio Digital
• 
ZDROJ: archiv

Strategie
Petr Novotný

Symbio Digital natočilo pro předvánoční kampaň svého klienta Philips šest epizod kuchařského souboje mezi Zdeňkem Pohlreichem a kuchyňským robotem Philips. Seriál pro vznikl ve videoprodukci Symbiograf, kterou agentura reaguje na rostoucí podíl videoobsahu ve svých digitálních kampaních.

Producentem šesti epizod pro Philips je Jan Pažin, který zároveň vede celou produkci Symbiograf. Režie se ujal motion art director Václav Krbůšek. Celá videokampaň vznikla pod jednou střechou – od konceptu a scénářů až po střih, finální grading a nasazení do reklamních formátů. Právě komplexní zastřešení především digitálních videokampaní by mělo být hlavním benefitem Symbiografu.

Symbio už interně realizovalo například digitální část videokampaně s miliardářem Henrim pro loterii Eurojackpot společnosti Sazka.

Já, robot

Zdeněk Pohlreich se v rámci souboje utká s kuchyňským robotem například v krájení cibule na čas, drcení ledu do drinku nebo rychlošlehání bílkového sněhu. Po zhlédnutí videí uživatel zjistí, zda se funkce přístroje mohou vyrovnat létům Pohlreichových zkušeností a kuchařského umu, nebo je dokonce překonat.

Videa jsou umístěna na kanálu YouTube Philips CZ, kampaňovou produktovou stránku na korporátní doméně Philips.cz/kuchynskyrobot si značka realizuje interně.

Stříbrný web

Symbio rovněž oznámilo, že si odvezlo stříbrné ocenění z cen .EU Web Awards pro nejlepší webovou prezentaci na doméně .eu. V kategorii „Leaders“ bodoval jeho klient Karlovarské minerální vody za slovenskou mutaci webu Mattoni.eu.

Práce pro Karlovarské minerální vody od agentury Symbio DigitalPráce pro Karlovarské minerální vody od agentury Symbio DigitalAutor: archiv

Stránka z dílny pražské agentury Symbio Digital uspěla v hlasování odborné poroty v konkurenci více než 600 nominací z celé Evropy.

Autor: Strategie, Petr Novotný
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!