TV Metropol mění logo | e15.cz

TV Metropol mění logo

TV Metropol představuje nové logo
TV Metropol představuje nové logo
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost MF TV představuje nové logo TV Metropol. Na televizních obrazovkách bude poprvé zveřejněno v pondělí 3. června. Jednotlivé programové bloky Kultura, Hobby, Zdraví, Lifestyle a Info budou rozděleny do přehledných barevných modifikací, aby divák získal co nejsnazší orientaci v programové nabídce.

Logotyp je změněn přesně po dvou letech existence televize a graficky navazuje na logo původní. Zároveň ale jeho nová podoba reaguje na změny, kterými televize právě prochází. Vizuální provedení bylo vytvořeno in-house v kreativním týmu TV Metropol.

Nové logo si stále drží svůj charakteristický tvar, je však vizuálně výraznější a dynamičtější. Zároveň funguje jako platforma pro jednotlivé variace a barevné verze. Základním prvkem loga, vycházejícím z původního návrhu, je trojúhelník, který se tak zároveň stane stěžejním vizuálním prvkem nové grafické podoby TV Metropol.

Společnost MF TV představuje nové logo TV MetropolAutor:

„Televize Metropol zůstává úzce propojena s životem Prahy a středních Čech, odkud přináší každou hodinu aktuální zprávy. S celkovou změnou vizuálního stylu, která zahrnuje nové logo a grafiku, ale i řadu dalších dílčích změn, bude brzy představeno i nové studio,“ řekl jednatel společnosti MF TV Karel Polcar.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery