Unipetrol sází nově na retail | E15.cz

Unipetrol sází nově na retail

ilustrační foto
ilustrační foto
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Skupina Unipetrol, která je u nás díky svému 14 % podílu největším provozovatelem čerpacích stanic, připravuje již pro tento rok několik novinek: otevře čtyři nové bezobslužné čerpací stanice Express 24 a rozšíří svůj gastro koncept Stop Cafe.

Unipetrol pracuje na urychlení výstavby sítě shopů. Celkový počet těchto shopů by měl do roku 2017 dosáhnout čísla 35. Právě zvýšený důraz na retail je jedním ze současných cílů Unipetrolu. Skupina tak chce dosáhnout nárůstu svého tržního podílu k 20 %. Další prioritou skupiny je účast na potenciální konsolidaci trhu, a to zejména díky potírání místní šedé zóny.

Společnost Benzina, která je součástí Unipetrolu, vloni zprovoznila druhou samoobslužnou čerpací stanici Express 24 a dvě nové prémiové čerpací stanice na dálnici D3. Benzina navíc implementuje malý gastronomický koncept pod značkou Stop Cafe, který byl do konce minulého roku uveden do provozu již na 88 čerpacích stanicích České republiky.


Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.