Vedení marketingu Sazky převezme Aleš Veselý | E15.cz

Vedení marketingu Sazky převezme Aleš Veselý

Vedení marketingu Sazky převezme od 1. července Aleš Veselý
Vedení marketingu Sazky převezme od 1. července Aleš Veselý
• 

br

Share on Facebook Messenger
Společnost Sazka bude mít od 1. července letošního roku nového marketingového ředitele. Aleš Veselý přichází do nevyššího vedení loterijní společnosti po patnácti letech v telekomunikacích.

„Jedná se plánovanou změnu, Roman Ječmínek, který byl pověřen vedením marketingu dočasně, zůstane na své pozici až do nástupu Aleše Veselého a ani potom ze společnosti neodejde, bude mít na starosti marketingovou komunikaci,“ vysvětluje změnu ve vedení marketingu Sazky její tiskový mluvčí Václav Jalovecký.

Aleš Veselý začal svou karieru v roce 1997 v bankovnictví a podílel se na startu nové mezinárodní banky na českém trhu, Hypo Bank. V roce 1998 změnil obor a nastoupil do mobilní telekomunikační firmy Eurotel, kde od roku 2000 působil v různých manažerských pozicích v rámci segmentového marketingu pro rezidentní zákazníky.

V roce 2006 se stal ve firmě Telefónica O2 ČR ředitelem marketingu pro firemní zákazníky, následně byl od roku 2009 ředitelem marketingu v segmentu domácností. Ve své poslední pozici působil jako ředitel Produktů a služeb.

Během své čtrnáctileté kariéry v telekomunikacích zodpovídal za marketing rezidentních i firemních zákazníků, komunikaci, řízení mobilních i fixních produktů, TV a contentových služeb, podílel se na realizaci mezinárodních projektů a spuštění řady úspěšných nabídek a kampaní.

Autor: br

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.