Vodafone spouští nové webové stránky | E15.cz

Vodafone spouští nové webové stránky

Vodafone spouští nové webové stránky
Vodafone spoušté nové webové stránky
• 

red

Mobilní operátor Vodafone představuje nové internetové stránky. Jejich hlavními pilíři by měla být jednodušší struktura, přehlednější design i lepší použitelnost. Stránky budou zároveň následně propojeny s novou Internetovou samoobsluhou.

„Nové webové stránky se chovají adaptivně, což znamená, že se svým vzhledem přizpůsobí tabletům i chytrým telefonům,“ popsala jedno z hlavních vylepšení webu senior manažerka oddělení přímého a interaktivního marketingu Vodafonu Eva Štípková a dodala: „Web je postaven na moderní technologii HTML5 a CSS 3, takže nám do budoucna dává spoustu příležitostí pro další rozvoj jak v oblasti kreativní, tak i technologické.“

Vedle redesignu se novému webu dostalo především zjednodušení celkové struktury, zredukování počtu stránek a odstranění duplikovaných informací. Stránky jsou optimalizované pro prohlížeče podporující HTML5 (Chrome, Firefox, Opera, Safari a novější verze MSIE), ale i ve starších verzích nepodporujících HTML5 se zobrazí správně.

Nový web vznikal přibližně půl roku ve spolupráci s žižkovskou agenturou Media Factory. Dále se ještě podílely firmy H1, Zaraguza Digital, IBM a Mather Advertures. Základní struktura a design webu vycházejí z globálního know-how skupiny Vodafone a jejich použitelnost je proto prověřená zákazníky v mnoha zemích, kde Vodafone působí.

Autor: red
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!