Vydavatelství Mladá fronta vydává knihu Babiš - Příběh oligarchy | E15.cz

Vydavatelství Mladá fronta vydává knihu Babiš - Příběh oligarchy

Andrej Babiš
Andrej Babiš
• 
ZDROJ: ctk

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vydavatelství Mladá fronta a divize Knihy vydávají knihu Babiš - Příběh oligarchy od autora Tomáše Perglera. Autor čtenáři odhaluje dosud málo známé podrobnosti o Babišových kořenech, kariérních začátcích, podrobně analyzuje jeho sporné kontakty se Státní bezpečností nebo vznik Agrofertu. Kniha popisuje také jeho přerod v přímého aktéra politických her.

Anotace knihy Babiš - Příběh oligarchy

Při sledování kroků Andreje Babiše je dobré mít na paměti kapitoly z jeho podnikatelského příběhu. Majitel Agrofertu uznával jen totální úspěch a vždy postupoval urputně za svým cílem. Autor si nedává za cíl přinést nějaká senzační odhalení ze soukromí politika. Kniha „Babiš - Příběh oligarchy“ se nicméně jako první snaží uceleně zmapovat život miliardáře, který ke svému agrochemickému impériu přidal v uplynulých letech také mediální vliv a politickou moc. Nechybí průřez Babišovým akvizičním tažením v české chemii, zemědělství a potravinářství.

Obálka knihy Babiš - Příběh oligarchy od autora Tomáše Perglera Autor: Mlada fronta
Obálka nové knihy o Babišovi.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.