Web Siemensu ČR obslouží agentura AMI Digital | E15.cz

Web Siemensu ČR obslouží agentura AMI Digital

Internetový obcho, ilustrační foto
Internetový obcho, ilustrační foto
• 
ZDROJ: Pixabay.com

Strategie, Filip Votava

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Agentura AMI Digital bude společnosti Siemens Česká republika poskytovat v následujících dvou letech služby spjaté s webem. Zakázku vyhrála ve dvoukolovém výběrovém řízení.

Agentura AMI Digital zvítězila ve výběrovém řízení společnosti Siemens Česká republika na dodávku webových služeb. Na základě vítězství ve dvoukolovém tendru bude s elektrotechnickou firmou spolupracovat příští dva roky.

„Se společností Siemens jsme za poslední dva roky realizovali několik menších projektů. Věříme, že i tyto předchozí zkušenosti s naší agenturou sehrály pozitivní roli při finálním rozhodování klienta o výběru nového dodavatele,“ uvedl ředitel AMI Digital Vladan Crha.

AMI Digital bude se společností Siemens spolupracovat při vytváření webových stránek, online monitoringu, tvorbě analýz a případně poskytovat další služby z oblasti sociálních sítí. V první řadě půjde o tvorbu marketingových a komunikačních microsites, včetně zajištění všech náležitostí s tím souvisejících, jako jsou správa doménových jmen, hostingové služby apod.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.