Zuno spustí v televizích skupiny Nova spoty z welness centra | E15.cz

Zuno spustí v televizích skupiny Nova spoty z welness centra

Zuno spustí v televizích skupiny Nova spoty z welness centra
Zuno
• 

rap

Online banka Zuno rozjíždí novou televizní kampaň, ve které radí, jak snížit splátky nevýhodných úvěrů. Kampaň připravila reklamní agentura Zaraguza Digital ve spolupráci s režisérem Jurajem Štepkou.

Pětadvacetisekundový reklamní spot bude vysílat TV Nova, Nova Cinema a Fanda až do začátku května. Zároveň poběží i jeho patnáctisekundový sestřih. Mediamix tvoří také online podpora zahrnující bannery, PPC a CRM. Zuno připravilo také nový designový koncept své produktové stránky s detailním popisem této nabídky.

V nové televizní reklamě se objeví mladá dívka, kterou si diváci mohou pamatovat z minulé reklamy Zuno s tématikou pilates. Tentokrát nepředvede žádné akrobatické kousky, ale bude nakupovat oblečení pro svůj nový šatník. Mladý pár z předchozí reklamy bude nyní vystupovat v příjemném prostředí welness centra.

Nákup mediálního prostoru zabezpečuje ZenithOptimedia. Aktivity v oblasti content marketingu zajišťují ve spolupráci s interním týmem Zuno agentury Black Apple (public relations) a Ponyhouse (content marketing).

TV spot

Autor: rap
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud