Zuno spustí v televizích skupiny Nova spoty z welness centra | E15.cz

Zuno spustí v televizích skupiny Nova spoty z welness centra

Zuno
Zuno
• 

rap

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Online banka Zuno rozjíždí novou televizní kampaň, ve které radí, jak snížit splátky nevýhodných úvěrů. Kampaň připravila reklamní agentura Zaraguza Digital ve spolupráci s režisérem Jurajem Štepkou.

Pětadvacetisekundový reklamní spot bude vysílat TV Nova, Nova Cinema a Fanda až do začátku května. Zároveň poběží i jeho patnáctisekundový sestřih. Mediamix tvoří také online podpora zahrnující bannery, PPC a CRM. Zuno připravilo také nový designový koncept své produktové stránky s detailním popisem této nabídky.

V nové televizní reklamě se objeví mladá dívka, kterou si diváci mohou pamatovat z minulé reklamy Zuno s tématikou pilates. Tentokrát nepředvede žádné akrobatické kousky, ale bude nakupovat oblečení pro svůj nový šatník. Mladý pár z předchozí reklamy bude nyní vystupovat v příjemném prostředí welness centra.

Nákup mediálního prostoru zabezpečuje ZenithOptimedia. Aktivity v oblasti content marketingu zajišťují ve spolupráci s interním týmem Zuno agentury Black Apple (public relations) a Ponyhouse (content marketing).

TV spot

Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.