Bohemia Energy převzala energetickou část Global Energy | E15.cz

Bohemia Energy převzala energetickou část Global Energy

Elektřina
Elektřina
• 

msc

Share on Facebook Messenger
Alternativní dodavatel energií Bohemia Energy převzala k prvnímu červnu část závodu společnosti Global Energy, která se zabývá obchodem se silovou elektřinou a zemním plynem. V rámci převzetí přešlo pod správu Bohemia Energy více než 13 tisíc zákazníků.

„Pro stávající zákazníky Global Energy neznamená převzetí v tuto chvíli žádnou faktickou změnu. Získají nicméně přístup ke službám zákaznické péče Bohemia Energy,“ říká jednatel Bohemia Energy Jiří Písařík.

Bohemia Energy například již dříve konkurenční společnosti České Energetické Centrum a České Energetické Centrum Jih s více než 100 tisíci zákazníky. Převzetí části závodu společnosti Global Energy je v letošním roce první akvizicí Bohemia Energy.

„Jedním ze způsobů, kterým naši pozici na trhu upevňujeme, jsou i nadále akvizice. Tím částečně přispíváme také k jeho konsolidaci. Ta je přirozeným důsledkem vývoje na českém energetickém trhu,“ dodává Jiří Písařík.

Autor: msc

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.