Nový Spaceback od Škody bude startovat s akční cenou 269 900 korun | E15.cz

Nový Spaceback od Škody bude startovat s akční cenou 269 900 korun

Škoda Rapid Spaceback na frankfurtském autosalonu
Škoda Rapid Spaceback na frankfurtském autosalonu
• 
ZDROJ: ctk

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Automobilka Škoda dnes začala na Spaceback přijímat objednávky, v Česku ho začne prodávat 10. října. V říjnu začne také prodej v dalších evropských zemích.

Cena nové karosářské verze Škody Rapid pod označením Spaceback bude na českém trhu začínat na stejné úrovni jako u klasického Rapidu. Zaváděcí akční model Fresh bude při leasingovém financování stát 269 900 korun a základní verze Active 292 900 korun. Oznámili to dnes zástupci společnosti při představení vozu na frankfurtském autosalonu. Rapid Spaceback se při svém vstupu do třídy kompaktních hatchbacků zařadí mezi nejlevnější vozy této kategorie. Například cena konkurenčního Hyundai i30 začíná na 289 990 korun, Opel Astra stojí od 284 900 korun a Kia Cee'd 304 tisíc. Ford Focus je k dostání od 299 990 korun a VW Golf začíná na 349 900 korunách.

Prohlédněte si Škodu Rapid Spaceback na videu

Zaváděcí model „Fresh Active“ standardně nabídne klimatizaci, rádio s přehrávačem CD a MP3, mlhové světlomety, centrální zamykání, tónovaná skla, elektricky ovládaná okna vpředu, elektricky seřiditelná vnější zpětná zrcátka a zadní stěrač. V ceně je zahnuta prodloužená čtyřletá záruka výrobce a sada čtyř kompletních zimních kol.

Cena nové karosářské verze Škody Rapid pod označením Spaceback (na nedatovaném archivním snímku) bude na českém trhu začínat na stejné úrovni jako u klasického Rapidu. Zaváděcí akční model Fresh bude při leasingovém financování stát 269.900 Kč a základní verze Active 292.900 Kč. Oznámili to 10. září zástupci společnosti při představení vozu na frankfurtském autosalonu. Autor:

Představení Škody Rapid Spaceback Autor: ctk
U modelu Spaceback zaujme prodloužené sklo pátých dveří

Významným stylistickým prvkem Spacebacku bude velká panoramatická prosklená střecha a prodloužené sklo pátých dveří. Ve spojení s panoramatickou prosklenou střechou sahá tónovaná prosklená plocha od předního skla přes střechu až k pátým dveřím. Prodloužené sklo v pátých dveřích v porovnání s obyčejným sklem zasahuje zhruba o deset centimetrů níže. Tato úprava pod označením StylePLUS bude k dostání od 329 900 korun. Rapid Spaceback bude k dostání se čtyřmi benzinovými a dvěma vznětovými motory o výkonu od 55 do 90 kilowattů.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah