OBRAZEM: V Ženevě odstartoval mezinárodní autosalon. 900 vozů, 150 premiér | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak uspět v krizi

OBRAZEM: V Ženevě odstartoval mezinárodní autosalon. 900 vozů, 150 premiér

Michal Nosek

Michal Nosek

Vhled do budoucnosti, přehlídku moderních technologií, ale především rychlých kol. To nabízí 87. autosalon v ženevském výstavišti Palexpo. Představí celkem 900 vozů, z toho 150 světových a evropských výstavních premiér. Podívejte se do galerie, jaké automobily jsou ve Švýcarsku k vidění.

Škoda Auto si na hlavní evropskou výstavu první části roku připravila celkem sedm světových premiér, mimo jiné modernizovanou Octavii nebo Rapid. Renault do Ženevy přiveze přepracovaný městský model Captur a také obnovenou značku Alpine. Korejská automobilka Hyundai připravila kombi verzi svého modelu i30 vyráběného ve slezských Nošovicích.

Opel uvede Insignii druhé generace ve verzích Grand Sport a Sports Tourer a představí také nový crossover Crossland X. Seat přichystal pátou generaci Ibizy a Volkswagen rozšíří nabídku modelů o nové avantgardní "gran turismo" Arteon. Ferrari poprvé ukáže model 812 Superfast s výkonem 800 koní.

Pro veřejnost bude autosalon otevřen od 9. do 19. března. Základní vstupné vyjde na 16 švýcarských franků (zhruba 400 korun).

Novinky Volkswagenu

Vše o ženevském autosalonu naleznete na Auto.cz

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!