Tatra Trucks získala prestižní ocenění Česká značka 2019 | E15.cz

Tatra Trucks získala prestižní ocenění Česká značka 2019

Tatra Trucks získala prestižní ocenění Česká značka 2019
ZDROJ: CZECHOSLOVAK GROUP a.s.
Prezentace klienta •

Na konci listopadu se konal v prostorách pražského Obecního domu slavnostní večer při příležitosti vyhlašování výsledků projektu Česká značka 2019. Společnost Tatra Trucks zvítězila v kategorii Značka, na kterou jsou Češi nejvíce hrdí a na druhém místě skončila v kategorii Tradiční česká značka.

Prestiž i význam značky Tatra a společnosti Tatra Trucks jsou utvářeny výrobou výjimečných vozů, které se uplatňují v nejrůznějších odvětvích a na mnoha trzích, a také dlouhou tradicí jejich existence.

K prestiži a významu značky Tatra ale přispívají i společenská ocenění. Nejnověji kopřivnický výrobce nákladních vozidel získal titul Značka, na kterou jsou Češi nejvíce hrdí pro rok 2019 v rámci projektu Česká značka, který pořádá sdružení Czech Top 100 ve spolupráci s výzkumnou agenturou Harmon Research.

Autor: CZECHOSLOVAK GROUP a.s.

Tatra Trucks tak v této kategorii obhájila loňské prvenství. V další kategorii nazvané Tradiční česká značka společnost Tatra Trucks bodovala už počtvrté za sebou, třikrát získala nejvyšší příčku, pro rok 2019 se umístila na druhém místě.

O výsledcích soutěže rozhodovala svým hlasováním široká veřejnost v rámci reprezentativního výzkumu agentury Harmon Research.

Na slavnostním večeru v pražském Obecním domě převzala ocenění Značka, na kterou jsou Češi nejvíce hrdí pro rok 2019 Natalie Linhartová, personální ředitelka společnosti Tatra Trucks vlastněné českými podnikateli Michalem Strnadem, majitel průmyslové skupiny Czechoslovak Group, a Reném Materou, jenž stojí v čele Promet Group.

„Velmi si vážíme tohoto ocenění, zvláště, když jsme jej získali podruhé za sebou. Je to důkaz, že veřejnost naši společnost a značku Tatra vnímá jako součást české identity a jeden ze symbolů českého průmyslu. I díky síle značky se naší společnosti daří držet pozici prestižního a významného zaměstnavatele v regionu a naši pracovníci jsou na příslušnost k firmě právem hrdí, stejně jako veřejnost na její český původ,“ řekla Natalie Linhartová.

Kopřivnická Tatra Trucks své dobré jméno pod českými vlastníky i nadále upevňuje a angažuje se mimo jiné i ve společensky prospěšných projektech. Jde především o nové muzeum automobilů Tatra, které vznikne jako pobočka Muzea Novojičínska a bude ho provozovat Moravskoslezský kraj.

Vlastníci automobilky pro nové muzeum věnovali pozemky i budovy, a především rozsáhlou sbírku vozů Tatra. U nového muzea nebude chybět ani restaurovaná národní kulturní památka v podobě motorového vlaku Tatra T 68 zvaného též Slovenská strela.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.