Dvě administrativní budovy u Nuselského mostu jsou na prodej | E15.cz

Dvě administrativní budovy u Nuselského mostu jsou na prodej

Dvě administrativní budovy u Nuselského mostu jsou na prodej
Reklama na budově v ulici Boženy Němcové je z Nuselského mostu výrazně vidět.
• 

ČTK

Poblíž pražského Nuselského mostu jsou na prodej dvě administrativní budovy za desítky milionů korun. První kolo výběrového řízení se uskuteční v březnu, informovala dražební společnost Naxos, která prodej zprostředkovává.

Orientační cena prvního domu v ulici Boženy Němcové 5 je 67,2 milionu korun, sousední budova v Sokolské ulici 4 je k mání za 52,8 milionu korun. Obě budovy, které lze koupit i zvlášť, nabízí kolem 2,5 tisíce metrů čtverečních pronajímatelné plochy. 

Budova v ulici Boženy Němcové byla v dražbě už před deseti lety v roce 2004. „O její prodej byl tehdy velký zájem a to nejen díky atraktivnímu místu, ale i možnosti reklamy na jejích zdech, které si všimne každý, kdo po magistrále přijíždí do centra Prahy. Projíždí tudy nejvíce aut a obří reklamy jsou první, co řidiči vidí,“ uvedl obchodní ředitel Naxosu Libor Nevšímal. 

Podle něj se tehdejší dražby zúčastnilo 11 potenciálních investorů. „I proto se vydražila za 71 milionů korun, když nejnižší podání činilo 31,3 milionu,“ podotkl Nevšímal. Velký zájem očekává i tentokrát, vybrané možné zájemce chce oslovovat adresně. Domy se prodávají kvůli insolvenci současného majitele. Jeho jméno dražebník nezveřejnil. 

Naxos: Investoři se zajímají o výnosové nemovitosti

Autor: ČTK
 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!