Konkurzní správce H-Systemu vyhrožuje podvedeným klientům policií | E15.cz

Konkurzní správce H-Systemu vyhrožuje podvedeným klientům policií

Martin Zeman

Josef Monsport se obrátil dopisem i na premiéra Andreje Babiše. Vadí mu zpochybňování jeho působení v roli správce konkurzní podstaty H-Systému. Je přesvědčen, že jde o kampaň proti jeho osobě.

Někdejší komunistický prokurátor a nynější správce konkurzní podstaty H-Systemu Josef Monsport pohrozil zástupcům stovek podvedených klientů zkrachovalé stavební firmy, že na ně pošle policii. Vadí mu, že se v médiích objevují informace naznačující, že konkurz - který za bezmála dvacet let ještě neuzavřel - nezvládá a že majetky zkrachovalé společnosti prodává pod cenou.

„Jsme připraveni bránit se právními kroky, a to nejen v civilním řízení, ale i v rámci trestněprávní odpovědnosti osob, jež tyto pomluvy šíří do médií,“ napsal Monsport v dopise, který poslal vedení družstva Svatopluk, jež sdružuje 550 někdejších klientů H-Systemu. Ti před

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu E15
Roční předplatnéod 1899 Kč

Roční rozšířené předplatné E15 Premium + Zlatá investiční mince Český lev 2018

Získáte roční printové předplatné magazínů E15 Premium (8 ks), zaměřené na témata z oblasti ekonomiky a byznysu. Více o magazínech E15 Premium zde.
Získáte zlatou 1/25 oz investiční minci Český lev 2018 standard. Mince Vám bude doručena poštou během ledna 2019. Nabídka platí pro 50 nejrychlejších nových předplatitelů.
Čtvrtletní předplatné499 Kč
Ušetříte 98 Kč oproti měsíčnímu předplatnému
Objednat
Měsíční předplatné99 Kč
Cena 99 Kč platí pro první měsíc pro nové předplatitele. Další následující měsíc stojí 199 Kč.
Objednat
Firemní předplatné
Roční licence pro firmy a instituce objednávejte zde

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud