Zasedačka roku zná finalisty. Podívejte se, jak vypadají nejlepší české kanceláře | E15.cz

Zasedačka roku zná finalisty. Podívejte se, jak vypadají nejlepší české kanceláře

Karel Pučelík

Do soutěže CBRE Zasedačka roku se letos přihlásilo rekordních 94 firem. 42 finalistů z celé České republiky vybrala odborná porota v čele s Evou Jiřičnou.

Společnost CBRE zastřešuje již čtvrtý ročník soutěže CBRE Zasedačka roku, která hodnotí nejlepší kanceláře v České republice. Do letošního ročníku se přihlásilo rekordních 94 firem, z nichž odborná porota vybrala 42 finalistů. Ti spolu soutěží o vítězství v několika kategoriích - Zasedačka roku, Kancelář jako DNA firmy,

Nejatraktivnější pracovní prostředí a Malá kancelář. V těchto čtyřech kategoriích o vítězi rozhodne porota vedená architektkou Evou Jiřičnou.

Ředitel nemusí mít vlastní honosnou kancelář, říká Jiří Tourek z Philips Lighting

„Firmy si často neuvědomují, co je hlavním benefitem jejich kancelářských prostor a kde je potřeba pečlivě zvážit, jaké prvky či barvy v místnostech použijí. Například světlo v kancelářích je něco, co firmy podceňují, přitom světlo dodá prostorám úplně jiný rozměr. Jsem ale ráda, že vidím snahu českých firem mít kvalitní a pohodlné kanceláře, které každoročně mám možnost vidět nejen v rámci této soutěže,“ shrnuje myšlenky organizátorů soutěže Eva Jiřičná.

Hodnoceny budou ale i nevšednější aspekty kancelářských budov. Otázkou, jak ovlivňuje kancelářské prostředí zdraví a psychický stav zaměstnanců se bude v kategorii Zdravá kancelář zabývat porota České rady pro šetrné budovy.

Kellner investoval do proslulého hotelu

O vítězi Kanceláře pro budoucí výzvy, zaměřené na inovace důležité pro dlouhodobou perspektivu, rozhodne porota společnosti Skanska.

Technologické charakteristiky umožňující efektivní kooperaci bude hodnotit v kategorii Chytrá spolupráce porota společnosti Microsoft. V kategorii Architektonický návrh, jejímž odborným garantem je ČVUT, rozhodnou studenti ve spolupráci s předsedkyní poroty Evou Jiřičnou.

Letos opět může hlasovat i široká veřejnost. Jména vítězů budou známá v únoru. Do té doby se můžete podívat na galerii kanceláří finalistů soutěže.

V kancelářích se scházíme, abychom sdíleli informace, říká Lenka Čábelová z Microsoftu

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!