Do Avastu míří CEO Czechitas Dita Přikrylová | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak vydělat v těžkých časech

Více k tématu

Avast hlásí posilu. Do řad technologické společnosti přichází CEO Czechitas Dita Přikrylová

fry

Společnost Avast hlásí posilu ve svých řadách. Do firmy, zabývající se digitálním zabezpečením, přichází na pozici ředitelky pro diverzitu, inkluzi a spolupráci s komunitami ředitelka společnosti Czechitas Dita Přikrylová. 

V Avastu by podle oficiálního vyjádření technologické firmy měla vést iniciativy zaměřené na posilování diverzity a bude nastavovat celofiremní aktivity a vzdělávání v této oblasti. 

Přikrylová je softwarovou inženýrkou, zakladatelkou a šéfkou neziskové organizace Czechitas, která poskytuje technické vzdělávání v IT oblastech. Tímto způsobem jim nabízí pozdější možnost uplatnění právě v těchto odvětvích. Mimo Czechitas působí Dita Přikrylová také v mezinárodním výboru Social Impact Award, ve správní radě neziskové komunity Česko.Digital. a také v profesní radě RedButton.

Avast zažívá úspěšné období. Jako první společnost ze zemí Východního bloku se například dostala do prestižního indexu FTSE 100 na burze v Londýně. „Za posledních třicet let se Avast z vizionářského startupu rozrostl a stal se globálním lídrem v kybernetické bezpečnosti. Máme více než 435 milionů uživatelů po celém světě,“ doplnil generální ředitel Avastu Ondřej Vlček.

Nakupujte akcie Avastu, firma se může stát cílem akvizice, radí banka Goldman Sachs
OBRAZEM: Průkopníci technologií, které vybralo Světové ekonomické fórum. Třeba nákladní Uber

 

 

 

Autor: fry
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!