Máte tablet, iPhone? Přijďte na iCON | e15.cz

Máte tablet, iPhone? Přijďte na iCON

iCON
iCON
• 

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Myšlenkové mapy v byznysu s pomocí aplikací. Přednášky zdarma o focení, videu, cestování, vzdělávání, sebeměření, muzice, umění - vše jednoduše díky chytrým technologiím. Přijďte se poradit, pobavit, potkat se, pokochat se a vyzkoušet si zařízení a řešení kompatibilní s Apple. Přijďte na iCON Prague - 22. a 23. 3. 2014 v Národní technické knihovně.

iCON Prague letos o tom, jak si zlepšit život pomocí technologií

iCON Prague, největší nezávislý festival na využití technologií v životě a osobním rozvoji v Česku, přivede v březnu opět tisíce lidí do NTK. V programu se objeví inspirace k focení mobilem, tablety na cestách i pro práci a letos i fenomén řešení pro sebeměření - tak zvané Quantified Self.

“Technologie mají šetřit čas a peníze. Občas stačí potkat jen toho správného člověka, který ukáže, jak na to. iPhone nebo tablet v kapse pak může doslova změnit život,” říká Petr Mára, jeden ze zakladatelů festivalu.

Součástí festivalu je i speciální iCONference, jejíž hlavním tématem je osobní rozvoj - Life Hacking.

Hlavním hostem iCONference je Chris Griffiths, spolupracovník otce myšlenkových map Tonyho Buzana a spoluzakladatel centra ThinkBuzan. Chris Griffiths vystoupí v ČR poprvé.

“Technika myšlenkových map má letos 40té výročí, vytvořilo se jich za tu doby miliony,” dodává Petr Mára. “Z myšlenkových map se díky aplikacím a novým technologiím stává naprosto skvělý nástroj nejen pro utřídění myšlenek, ale i týmovou práci a řízení projektů. Chris Griffiths byl u toho s Tony Buzanem, když fenomén myšlenkových map vznikal. A teď je hlavním hybatelem jejich rozšíření i do byznysu - od velkých korporací po malé nezávislé týmy, které potřebují být kreativní, ale efektivní zároveň.”

Festival - www.iconprague.com, bude trvat dva dny, 22. - 23. března 2014 v pražské NTK. Vstup zdarma zahrnuje kromě části přednášek i výstavu toho nejlepšího z chytrých technologií, služeb a doplňků.

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery