Microsoft odstartoval nový ročník soutěže Microsoft Awards | e15.cz

Microsoft odstartoval nový ročník soutěže Microsoft Awards

nos

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Tradiční soutěž pro certifikované partnery vyhlásila společnost Microsoft. Partneři Microsoftu mohou své projekty přihlašovat do konce února prostřednictvím webových stránek soutěže.

Společnost Microsoft odstartovala čtrnáctý ročník soutěže Microsoft Awards 2012. Jako každý rok v ní budou soutěžit certifikovaní partneři společnosti Microsoft o to, který z nich v uplynulém roce zrealizoval u některého z českých zákazníků nejlepší IT projekt. „Posláním soutěže Microsoft Awards je podporovat partnery, kteří dokážou nejlépe využít nových technologií od Microsoftu k poskytnutí co největší přidané hodnoty pro české zákazníky. Vítězství je pro ně příležitostí, jak se mezi více než třemi tisící certifikovaných partnerů zviditelnit a získat určitou konkurenční výhodu,“ řekl Roman Cabálek, generální ředitel společnosti Microsoft.

Partneři společnosti Microsoft mohou svá řešení přihlašovat do některé ze sedmi kategorií. Hodnotit je bude odborná komise složená z představitelů Microsoftu a expertů z jednotlivých oblastí na základě několika kritérií, která sledují především jasnou definici obchodních cílů projektu, jeho inovativnost i vyčíslení konkrétních přínosů pro zákazníka.

Největší šanci na úspěch tak podle organizátorů soutěže mají projekty, jejichž výsledkem byla přímá úspora nákladů u zákazníka, prokázané zvýšení jeho spokojenosti, měřitelné zvýšení flexibility firemních procesů a podobně.

Autor: nos

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery