Náklady na servery: Držte ajťáky na uzdě | E15.cz

Náklady na servery: Držte ajťáky na uzdě

http://www.coolhousing.net
http://www.coolhousing.net
• 

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zdají se vám náklady vaší společnosti na provoz serverových technologií příliš vysoké? Jste si jisti, že nemalé částky vynakládáte efektivně? Spočítejte si cenu v Coolhousingu!

Podivujete se někdy nad tím, proč serverové technologie vaší společnosti stojí takové peníze? Jste si jisti, že vaše draze vydělané prostředky jsou investovány efektivně? Určitě potřebujete vyhrazené gigabitové linky, samostatné serverové místnosti a garantovanou dostupností služby 99,999999%, to vše ozdobně převázáno stužkou s logy věhlasné nadnárodní společnosti ovšem i s „nadnárodním“ ceníkem? Pokud jste si na některou z otázek odpověděli „nevím“, zkuste svého ajťáka konfrontovat s nabídkou Coolhousingu.

Vybrat si můžete mezi službami serverhousingu (od minitoweru až po rackovou skříň), pronájmu dedikovaných serverů či virtuálních serverů na platformách Windows i Linux, které využijete nejen pro provoz online aplikací, ale také například jako mobilní kancelář. Součástí nabídky jsou i doplňkové služby vyhrazené konektivity, pronájmu prostoru na datovém úložišti, vzdálené správy a další.

Výběr služeb je široký. A to nejlepší na něm je, že cenová kalkulace je v Coolhousingu vždy naprosto transparentní. Nekoupíte si nic, co nepotřebujete, neupíšete se k nadhodnoceným paušálům, naopak! Za platbu na delší období či smluvní úvazek dostanete nezanedbatelnou slevu, tarif příkonu serveru si vyberete podle měření skutečné spotřeby. Zkrátka Coolhousing jedná fér.

Na vlastní oči se můžete přesvědčit v datovém centru na Vinohradské třídě v Praze. Zjistíte, že zde nechybí žádné důležité vybavení: Napájení serverů je zálohováno bateriemi a diesel agregáty, chlazení obstarává spolehlivá klimatizace, do národního internetového uzlu odtud vedou hned dvě nezávislé vysokokapacitní linky a do zahraničí dokonce tři. Dvacet čtyři hodin denně je přítomna obsluha, která ověřuje totožnost všech návštěvníků a dohlíží na provoz datového centra.

Kdyby snad došlo k problémům, jsou prostory vybaveny moderním systémem detekce požáru a veškeré technologie včetně zákaznických jsou pojištěny u pojišťovny Allianz. Zákazníci vyžadující maximální bezpečnost svých dat pak mohou doplňkově zvolit druhou geografickou lokalitu a umístit své technologie do budovy Sitel v ulici Nad Elektrárnou.

Nabídka Coolhousingu stojí za zvážení! Zjistěte si reálný příkon svého serveru a sestavte hostingový plán na míru, nebo si o kalkulaci služeb napište na info@coolhousing.net.

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah