Nový iPhone si teď nekupujte, modely zlevní za pár měsíců

iPhone 15 Pro Max

iPhone 15 Pro Max Zdroj: Adam Kos

Apple má jasnou strategii svého marketingu, která zní: „Nesnížit cenu ani o cent (v našem případě halíř).“ Je pak jedno, jestli jde o iPhony, počítače Mac, tablety iPad, hodinky Apple Watch nebo cokoli jiného. Během roku pořádá jen dvě slevové akce. Aktuálně spustil právě tu první. A ani ta vás o koupi zařízení společnosti, a už vůbec ne iPhonu, příliš nepřesvědčí.

Back to School je promo akce trvající celé léto, která má za cíl mírně snížit cenu produktů Applu a pomoci tak studentům k nákupu nového zařízení. Jenže tato akce se vztahuje pouze na počítače Mac a tablety iPad, kdy jsou slevy stejně spíše jen kosmetické a nikterak zásadní. Loni k vybraným produktům Apple dával aspoň ještě AirPody, těch se letos studenti, jejich rodiče ani učitelé nedočkají. Kampaň probíhá v rámci Apple Online Storu, budou ji nabízet i autorizovaní prodejci. Mimochodem, tou druhou slevovou akcí je typický podzimní Black Friday.

E-shop firmy Apple nedává příliš smysl

Apple Online Store je oficiální tuzemský obchod společnosti a jediná cesta k pořízení si nového Apple produktu, pokud jej chcete skutečně přímo od zmíněné firmy. Je zde samozřejmě obsáhlá prodejní sít autorizovaných obchodů, oficiální kamenný Apple Store však nikoli. Je nicméně pravda, že všechny ty APR a Apple Shopy jej zastoupí poměrně důstojně a fyzický obchod by v podstatě tuzemskému zákazníkovi nabídl možná tak exkluzivní zážitek, jinak nic moc navíc.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM.

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!