Jak se televize O2 připravila na Slavii, aby se neopakovala blamáž z minulého týdne | E15.cz

O2 TV chce předejít dalšímu výpadku při duelu Slavie s Kluží

iSport.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Přímý přenos úvodního duelu fotbalové Slavie o postup do Ligy mistrů na O2 TV Sport z Kluže minulý týden naštval řadu fanoušků, kteří se na některých zařízeních nemohli kvůli přetíženým serverům přihlásit. I proto bude odveta opět ostře sledovaná. Televize nyní hlásí, že provedla „celou řadu opatření, která by měla opětovný výpadek eliminovat“.

Velký zájem diváků o přenos z Kluže byl podpořen i reklamní akcí, kdy je v rámci zkušebních balíčků měsíc za korunu. Fotbaloví fanoušci vezmou velmi pravděpodobně útokem i středeční odvetu.

„Společně s našimi dodavateli jsme provedli sérii zátěžových testů, které potvrdily funkčnost O2 TV i za extrémně náročného provozu,“ uvedla televize v prohlášení.

„Zároveň jsme na dobu vysílání zápasu zjednodušili verzi webu o2tv.cz, který bude díky odlehčení od několika funkcí méně náročný na provoz,“ přibližuje další opatření. „Přesto bychom rádi divákům doporučili, aby s přihlášením do O2 TV Sport nečekali na poslední minuty a vteřiny před zápasem, ale ke službě se přihlašovali s předstihem,“ upozorňuje televize.

Celý článek čtěte na isport.cz >>>

Autor: iSport.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.