Prima spustila online videotéku Prima Play | E15.cz

Prima spustila online videotéku Prima Play

Marek Singer, Generální ředitel TV Prima
Marek Singer, Generální ředitel TV Prima
• 
ZDROJ: E15

ČTK, nos

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Televize Prima spustila svoji novou videotéku s názvem Prima Play, která bude nabízet vlastní i akviziční tvorbu. Uvedl to mluvčí Primy Marek Winkler.

„Základním sdělením pro televizní diváky je fakt, že pokud by jim některý oblíbený pořad z programové nabídky televizních kanálů Prima Group unikl, najdou ho na čtvrtém kanálu - Prima Play,“ uvedl Winkler.

Videotéka Prima Play je zdarma a bez registrace. Pořady, které byly dostupné ve videoarchivu, diváci nově naleznou na Prima Play. Nový obsah bude přibývat postupně, vždy týž večer po odvysílání pořadu. Jednou z novinek jsou i doporučovaná videa nabízející divákovi podobné pořady, které by ho mohly zajímat. Jednotlivé pořady lze řadit podle času, kanálů, žánru či oblíbenosti.

Internetovou videopůjčovnu provozuje od ledna loňského roku také TV Nova. Videopůjčovna Voyo.cz momentálně nabízí pro měsíční předplatitele více než 500 filmů a 20 seriálů.

Webové stránky s nabídkou placeného sledování některých pořadů, filmů a seriálů měla i Česká televize (ČT). Ukončila je však už na konci roku 2009, po dvou letech provozu. Zavření své internetové videopůjčovny tehdy ČT zdůvodnila tím, že výnosy vůbec nepokrývaly náklady na provoz.

Autor: ČTK, nos

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.