Vodafone dohání konkurenci, zdvojnásobí objem dat v neomezeném tarifu | E15.cz

Vodafone dohání konkurenci, zdvojnásobí objem dat v neomezeném tarifu

Vodafone
Vodafone
• 
ZDROJ: profimedia.cz

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Mobilní operátor Vodafone po vzoru konkurence od května zvýší maximální objem přenášených dat u svého neomezeného tarifu ze 600 MB na dvojnásobných 1,2 GB. Cena zůstane 691 korun při podpisu smlouvy na dva roky a 901 korun bez úvazku.

Mobilní operátoři nedávno snížili ceny svých tarifů a zvýšili objem dat. Vodafone za konkurencí zaostával. Nabízel v porovnání s ostatními nejnižší objem dat, ale za nejnižší cenu. Nyní se situace mění. Zákazníkům, kteří využívají tarif Neomezené volání do všech sítí už nyní, navýší operátor objem dat automaticky.

Telefónica poskytuje jeden GB v tarifu za cenu 749 korun, T-Mobile před několika dny u tarifu za stejnou cenu zvýšil objem dat o 500 MB na 1,5 GB.

Cenové pohyby v paušálních tarifech operátorů spustila před necelými dvěma týdny Telefónica a T-Mobile s Vodafonem ji následovaly. Celková cenová úroveň paušálních tarifů se snížila na méně než polovinu. Nové tarify dohromady přilákaly přes 200 tisíc zákazníků.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.