Zadák bude v HP prezidentem pro podnikové služby | E15.cz

Zadák bude v HP prezidentem pro podnikové služby

Jan Zadák, HP
Jan Zadák, HP
• 

ČTK, nos

Share on Facebook Messenger
Nejvýše postavený Čech v počítačové firmě Hewlett-Packard Jan Zadák přestoupil z pozice viceprezidenta pro globální obchodní aktivity do nové funkce prezidenta pro podnikové služby v regionu Evropy, Středního východu a Afriky.

V nově vytvořené pozici bude Zadák řídit mezinárodní tým, jehož hlavní náplní bude využívání produktů HP k pokrytí technologických potřeb největších podnikových zákazníků. Bude rovněž zodpovědný za účast HP při strategických obchodních příležitostech a výběrových řízeních velkých zákazníků.

Zadák bude podřízený výkonnému viceprezidentovi a celosvětovému řediteli divize HP Enterprise Services Johnu Visentinovi. „Největšími přednostmi Jana Zadáka pro jeho novou pozici jsou obrovské obchodní zkušenosti a hluboké zaujetí pro splnění nejnáročnějších požadavků zákazníků,“ uvedl Visentin.

Zadák zahájil spolupráci s HP v roce 1997, kdy nastoupil do společnosti Compaq, kterou o čtyři roky později HP koupila. Od té doby prošel několika řídícími funkcemi na nadnárodní úrovni.

Autor: ČTK, nos

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.