Vítejte na palubě! | E15.cz

Vítejte na palubě!

Vítejte na palubě!
ZDROJ: YanFeng
Prezentace klienta •

Yanfeng Automotive Interiors (YFAI), přední světový dodavatel přístrojových panelů a kokpitových systémů, dveřních panelů, podlahových a stropních konzol, rozšiřuje závod v Žatci a připravuje otevření výrobního závodu v Plané nad Lužnicí. Se zástupci společnosti se můžete potkat i na říjnovém MSV v Brně.

YFAI se bude prezentovat na Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV) v Brně. Představí své nejinovativnější koncepty a produkty, kterou jsou již dostupné na trhu.

Jelikož společnost YFAI rychle roste, na MSV také bude tým z oddělení lidských zdrojů, aby si tváří v tvář promluvil i s potenciálními zaměstnanci. „Každý se může zastavit a zeptat se na cokoli, včetně naší vize, cílů a pracovních příležitostí ve společnosti“ říká Juraj Lovas, Centrální manažer pro nábor lidských zdrojů
v Yanfeng Automotive Interiors.

Rozšíření výroby a nové technologické centrum

YFAI začalo s výrobou interiérových komponentů v České republice v roce 2011 otevřením závodu v Žatci. Dnes je tento závod s více než 30 000 m2 a 1 500 zaměstnanci největším závodem YFAI ve střední Evropě. 

Dalších 10 000 m2 výrobních kapacit je momentálně v procesu výstavby a v brzké době přibude další menší výrobní hala pro flokování. Připravuje se rozšíření výroby pro klíčové zákazníky Daimler (Mercedes) a BMW.

S rozšířením se plánuje vznik zhruba 200 pracovních míst. YFAI na své nové zaměstnance myslí, a proto zřídil tréninkové centrum. Budou v něm probíhat dvoudenní školení jak praktické, tak teoretické.

S tímto růstem souvisí investice do zázemí pro zaměstnance – sociální zázemí, kantýna, parkování a v neposlední řadě i nové relaxační zóny.

Závod v Žatci má zájem o zaškolené dělníky ve výrobě, zaškolené skladníky, zkušené směnové mistry, vedoucí provozu, seřizovače i supervizory.

„Zaměstnancům nabízíme individuální rozvoj skrze školení na světové úrovni, atraktivní zaměstnanecké benefity a týmovou spolupráci, která je jedním z nejdůležitějších prvků naší firemní DNA,“ říká Jaroslav Antoš, HR manažér Lidských zdrojů závodu v Žatci.

YFAI ve střední a východní Evropě

YFAI si vybudovala silné zastoupení ve střední a východní Evropě. Jsou to výrobní závody v Žatci (Česká republika), v Námestově (Slovensko) a v Pápa (Maďarsko).

Kromě toho, je právě budován výrobní závod na Táborsku, v obci Planá nad Lužnicí. Aktuálně se dokončily projektové práce a zahájily se přípravné terénní práce. Souběžně zde začal i nábor personálu. Provozní otevření je plánováno na začátek roku 2017.

Společnost plánuje vytvořit v regionu kolem 300 nových pracovních pozic.

Všichni, kteří chtějí nastartovat svou kariéru v závodech YFAI v Žatci nebo v Plané nad Lužnicí, by měli navštívit webovou stránku www.VitejteNaPalube.cz.

 

 

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!