EET pokladny jen za 49 Kč měsíčně | e15.cz

EET pokladna za 49 Kč měsíčně s garancí dostupnosti 99,9%

ZDROJ: Bohemiasoft s.r.o.
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Startuje pokladna KASAREAL vyvinutá pro 2. vlnu EET. Jediná s garancí dostupnosti. Bez instalace, vše probíhá v prohlížeči, obsluhu zvládne každý.

Obraťte nutnost využívání EET ve výhodu pro svou firmu. Zvolte pokročilé řešení, které je speciálně vyvíjeno pro 2. vlnu EET. Zvolte pokladnu KASAREAL.CZ. Toto pokladní řešení je plně propojené s elektronickou evidencí tržeb, splňuje všechny zákonné požadavky, které musí splnit podnikatelé spadající do 2. a další vlny EET.

Získejte EET pokladnu KASAREAL na 3 měsíce zdarma! Registrace zde
Tato akce platí jen do 5. února!

Autor: Bohemiasoft s.r.o.

5 důvodů pro zvolení pokladního systému KASAREAL:

1. JEDNODUCHOST A RYCHLOST- Obsluhu zvládne každý
Celá obsluha probíhá v internetovém prohlížeči. Tvorbu účtenek i faktur a jejich tisk zvládne každý, kdo umí prohlížet internetové stránky. Není nutné dokupovat nebo instalovat jakýkoliv program. Stačí jednoduše vyplnit registrační formulář a okamžitě můžete začít vytvářet účtenky, které budou splňovat všechny požadavky na EET.

2. CENA - 49,- Kč měsíčně a nulová vstupní investice
Proč platit stovky stokorun za srovnatelná konkurenční řešení? Nesnažíme se vám ani prodat žádné předražené pokladní zařízení. U nás si vystačíte s vlastním počítačem, tabletem nebo mobilem, tiskárnou a připojením k internetu. Čtečka čárových kódů je samozřejmě podporována, ale není pro menší prodejce nezbytná.

3. GARANCE DOSTUPNOSTI - 99,9%
Jako jediní na trhu garantujeme 99,9% dostupnost a funkčnost našeho řešení. Můžeme si to dovolit, protože v tomto oboru nejsme žádnými začátečníky. Naše řešení se opírá o vlastní servery a hardwarové vybavení, které budujeme již 8 let.

4. PROPOJTE ONLINE A OFFLINE SVĚT - Možnost propojení s e-shopem
Uvažujete rozšířit své podnikání o internetový obchod? S KASAREAL máte možnost vytvořit jednoduše i svůj vlastní e-shop. Jak by se vám líbilo, aby zákazníci z e-shopu nakupovali ve vašem kamenném obchodě a naopak? Slevové kupóny i karty, společný sklad a vkládání produktů, jednotná registrace zákazníků,... a je toho mnohem více. Toto vám nikdo jiný nenabídne.

5. TECHNICKÁ PODPORA - Pomůžeme vám
Jsme připraveni vám pomoci. Rádi vám poradíme a budeme na vás mluvit “normálním - netechnickým” jazykem. Pomůžeme vám s tím, aby se EET nestalo vaší noční můrou.

Pokladní systém KASAREAL startuje v únoru. Pokud, ale již nyní na této stránce vložíte svůj e-mail, budeme vás v únoru o spuštění systému informovat a navíc jako poděkování obdržíte 3 měsíce provozu zdarma. Pozor tato nabídka, ale platí pouze do 5. února 2017. Tak neváhejte a svěřte své starosti s EET nám.

 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video