Liga se vrací bez diváků. Fandit se bude u televize, na internetu či v autokině | E15.cz

Liga se vrací bez diváků. Fandit se bude u televize, na internetu či v autokině

nos

Po německé Bundeslize bude česká Fortuna Liga další fotbalovou soutěží, která se dočká restartu. Navzdory přísným opatřením a zavřeným tribunám se soutěž dohraje.

Restart fotbalové soutěže obstará sobotní předehrávka Teplice – Liberec. Šlágrem 25. kola hraném v úterý a ve středu je pak souboj Sparty s Plzní. 

Fotbalová Plzeň nabídne svým permanentkářům netradiční možnost sledovat středeční zápas na Spartě v autokině v prostorách areálu DEPO2015. O možnosti autokina s kapacitou 150 vozidel informovali Západočeši na klubovém webu.

Do konce ligy zbývá odehrát šest kol základní části a dále zápasy nadstavby a baráže. Favoritem na zisk titulu zůstává podle sázkové kanceláře Fortuna Slavia s kursem 1,12:1, kterou podle bookmakerů jako jediná může ještě ohrozit Viktoria Plzeň s kursem 6:1.

Historické střídání. Nejbohatším fotbalovým klubem už není Real Madrid, ale jeho odvěký rival

„Po době temna se konečně začínají navracet atraktivní fotbalové soutěže. Liga se v posledních letech vyšvihla mezi ty nejoblíbenější, její restart tak navzdory určitým omezením zvedne náladu všem, včetně bookmakerů. Ono vypisovat ligu v Turkmenistánu nebo v Nepálu a mít na vrcholu žebříčku Bělorusko není optimální pro nikoho,“ říká Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Prostřednictvím internetového projektu #zasvujtym mohou fanoušci alespoň zprostředkovaně vyjádřit své emoce a zveřejněním videa či fotky na sociálních sítích s odpovídajícím hashtagem podpořit svůj oblíbený tým.

Nová generace žije jinak. Život chce mít nejlepší, ale také nejsnadnější, říká Petr Čech
Američtí investoři získali desetinu Manchesteru City. Fotbalový klub tím ocenili na miliardy

 

 

Autor: nos
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!