Jak dopadly kryptopredikce českých influencerů a jednoho miliardáře | E15.cz

Jak vyšly kryptopredikce českých influencerů a jednoho miliardáře. Mix podvodů i dobrých rad

Kryptograf týdne vychází pravidelně každý pátek na E15.cz.
Kryptograf týdne vychází pravidelně každý pátek na E15.cz.
• 
ZDROJ: E15

Jan Vávra, inf

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Kryptoměny jsou fascinující fenomén. A to nejen z pohledu technologického, ekonomického, ale i sociálního. Točí se kolem nich ohromně rozmanitá sorta lidí, která díky sociálním sítím neváhá ventilovat silná investiční doporučení – i když mnohdy usilovně tvrdí, že to žádná investiční doporučení nejsou. Což je mimochodem jeden z příznaků, že před podobnými „radami“ je třeba mít se na pozoru. Často jsou to tipy doslova za všechny peníze – v dobrém i ve zlém. Nekončící kryptozima vybízí k bilancování nejrůznějších zaručených predikcí, které kolovaly českým internetem. Jejich výběr seřazený sestupně podle míry bizarnosti nabízí aktuální kryptograf týdne.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery