Bitcoin v ohrožení ze strany vlád? Riziko existuje, ale... | e15.cz
Štítek Premium

Kicom: Co by se muselo stát, aby se vládám podařilo zničit bitcoin

Jedno z rizik představují pro bitcoin restrikce ze strany států.
Jedno z rizik představují pro bitcoin restrikce ze strany států.
• 
ZDROJ: profimedia

Jakub Vejmola - KicomJan Vávra

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

K aktuálnímu cenovému masakru kryptoměn napomohlo i zesílené tažení čínské vlády proti těžbě bitcoinů a obchodování s nimi. Nedávno navíc zakázalo platby virtuální měnou Turecko. V této souvislosti stále naléhavěji vyvstává otázka, zda by mohly případné další kroky států vést až k faktické likvidaci bitcoinu. V kryptoporadně E15 Premium se ve svém exkluzivním videu nad problematikou zamýšlí známý popularizátor bitcoinu a spol. Jakub Vejmola alias Kicom.

 

 

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery