Air Telecom se stal virtuálním operátorem a má paušál za 640 Kč | E15.cz

Air Telecom se stal virtuálním operátorem a má paušál za 640 Kč

ilustrační foto
ilustrační foto
• 

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Telekomunikační firma Air Telecom začala poskytovat služby jako virtuální mobilní operátor. Nabídne neomezený paušální tarif za 640 korun měsíčně, tedy levněji než stávající operátoři GSM. Tarif neobsahuje neomezené SMS zprávy.

Air Telecom, který na podzim koupil síť U:fon, se dohodl s jedním ze tří stávajících operátorů na využití jeho sítě GSM. Bude tedy na základě partnerské smlouvy nabízet vlastní mobilní služby v některé ze současných mobilních sítí. Jméno operátora ale firma nezveřejnila s odkazem na obchodní podmínky.

Nový operátor, který dosud nabízel mobilní služby ve vlastní síti CDMA, která není s rozšířeným standardem kompatibilní, bude k poskytování služeb nabízet vlastní call centrum, infolinku, internetový obchod i další potřebné vlastní technologické zázemí. Vlastní rovněž osvědčení o provozování mobilní komunikační sítě, prodeji hlasových služeb a služeb přenosu dat a přístupu k internetu.

Za 640 korun operátor nabídne neomezené volání do všech sítí a připojení k internetu s jedním GB dat.

Za jednu SMS zákazník platí 1,01 Kč a DPH. Za neomezené SMS si lidé mohou připlatit 40 korun měsíčně.

Nabídka platí při uzavření závazku na dva roky, jinak vyjde na 749 Kč.

Konkurenční Vodafone nabízí neomezený tarif včetně SMS ale jen s 600 MB dat za 691 korun, O2 a T-Mobile pak za 749 Kč s jedním GB dat.

Tarify budou zatím dostupné na infolince nebo v internetovém obchodě, od května pak i v kamenných prodejnách operátora. Air Telecom v brzké době přijde i se speciálními tarify Air pro společnosti a živnostníky.

Jako virtuální mobilní operátor v Česku působí značka Bleskmobil vydavatelství Ringier, spuštění virtuálního operátora oznámila i GTS nebo Tesco.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.