Aston Martin Vanquish S v edici Red Arrows je poctou pro letce R.A.F. | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak vydělat v těžkých časech

Více k tématu

Aston Martin Vanquish S v edici Red Arrows je poctou pro letce R.A.F.

Milan Lažanský - Autorevue.cz

Další speciální edici má na svědomí divize Q ve spolupráci s britským dealerem Aston Martinu.

Model Vanquish S je jedním z vrcholů nabídky Aston Martinu. Díky atmosférickému dvanáctiválci je jízda s tímto kupé vždy výjimečná, ovšem dealer Aston Martinu z Cambridge ve spolupráci s tovární divizí Q vytvořil něco ještě vzácnějšího.

Vanquish S Volante: Aston Martin představuje krásný kabriolet s V12

Edice Red Arrows je poctou pro stejnojmennou letku akrobatů britského letectva R.A.F. Vůz je lakován speciálním odstínem červené Eclat Red. Modré a bílé linie kompletují britskou trikolóru. Své místo má i karbon. Z tohoto materiálu je i střecha, přední spoiler či zpětná zrcátka.

Leteckou atmosférou dýchá zejména interiér. Zelené kožené čalounění má připomínat kombinézy pilotů. V návrhu dokonce leží helmy a kombinézy na zadních sedadlech. Spolu se speciálními zavazadly a zmenšeným modelem konkrétního auta jej zákazník dostane k vozu.

Aston Martin prozradil další fakta o chystaném hyperautě AM-RB 001

Vyrobeno bude deset exemplářů, na prodej nabídne zmíněné dealerství devět kusů. Devět je totiž i akrobatických letounů, na které edice odkazuje. Desátý vanquish bude věnován nadaci RAF Benevolent Fund, který podporuje bývalé letce a jejich rodiny.

Autor: Milan Lažanský - Autorevue.cz
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!