Blažek Praha - nový klient v PointParku Prague D8 | e15.cz

Blažek Praha - nový klient v PointParku Prague D8

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
PointPark Properties (P3) podepsala nájemní smlouvu se společností Blažek Praha, předním výrobcem pánských oděvů na českém trhu. Od 1. srpna 2012 bude tento nový klient užívat 2 616 čtverečních metrů v PointParku Prague D8. Dohoda byla zprostředkována realitní agenturou Cushman & Wakefield.

Módní dům Blažek se zaměřuje především na vysokou kvalitu, precizní zpracování a nadstandardní doplňkové služby. Pod značkou Blažek jsou dvakrát do roka prezentovány nové kolekce oděvů a módních doplňků, které jsou nabízeny výhradně ve vlastní síti značkových prodejen, kterých je momentálně 25 v České republice a 7 na Slovensku. “Jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli pro PointPark Prague D8 byla lokalita. Umožňuje nám jednoduchou distribuci do našich cílových obchodů, a zároveň je park pohodlně dosažitelný z naší centrály na Praze 7 v Holešovicích,“ říká Jan Vácha, místopředseda představenstva Blažek Praha.

“Věříme, že smlouva s Blažek Praha v PointParku Prague D8 potvrzuje skutečnost, že P3 splňuje všechny požadavky klientů na skladové prostory třídy A, a navíc v prvotřídní lokalitě. Zároveň je to potvrzení další expanze společnosti Blažek Praha na českém trhu,“ říká Daniel Kubizňák, Leasing Manager P3 Česká republika.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery