Boleslav už zná svého nejlepšího číšníka | E15.cz

Boleslav už zná svého nejlepšího číšníka

Hana Kružíková

Do regionálního kola, v němž čtenáři týdeníku Sedmička hlasují o miss servírku a nejlepšího pana číšníka, za Mladou Boleslav postoupil Jiří Kostílek z Pizzeria Trappola na Jičínské ulici.

Získal totiž od čtenářů nejvíce hlasů ze všech přihlášených číšníků a číšnic. Z regionálního kol, kam za každé město, kde ve Středočeském kraji vychází týdeník Sedmička, postoupil jeden číšník či jedna číšníce, vzejde sedmička celostátních finalistů. Čtenáři, kteří sedm nejlepších do soutěže navrhli, dostanou padesát litrů piva značky Pilsner Urquell. Servírka nebo číšník, kteří v celostátním kole dostanou nejvíc hlasů, pak vyhrají skútr, druhý v pořadí LCD televizor a třetí kosmetický balíček v hodnotě pěti tisíc korun. Další sud piva vyhraje čtenář, který vítěze navrhl. Průběžné pořadí čtenáři najdou v tištěné Sedmičce na straně Očima čtenářů, stejně jako konečné výsledky. Krajské kolo trvá ode dneška do příštího čtvrtka 2. září a celostátní finále od 3. do 16. září. Ve čtvrtek 23. září v Sedmičce vyjdou konečné výsledky.

Autor: Hana Kružíková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.