Colliers dokončila čtyři nájemní transakce v Česku | e15.cz

Colliers dokončila čtyři nájemní transakce v Česku

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost Colliers International oznamuje dokončení čtyř samostatných nájemních transakcí. Klienty byly mezinárodní společnosti BASF, Covidien, BMW a RedHat. Informovala o tom Colliers.

Přední světová chemická společnost BASF se přestěhovala z okraje Prahy 5 do budovy Futurama Business Park v Praze – Karlíně. Kancelářská budova je umístěna blíže centru města a nedávno získala certifikaci BREEAM Very Good, což umožní firmě dosáhnout úspory v nájemních a provozních nákladech. Výrobce zdravotnických potřeb Covidien, který od roku 2006 provozuje centrum sdílených služeb v Praze, zase upravil nájemní podmínky na stávající prostory a expanzi v nových kancelářských prostorách na pražském Proseku.

Automobilka BMW prodloužila nájemní smlouvy v budově Office Park Nové Butovice v Praze 5, kde si v současnosti pronajímá kanceláře a showroom. Výsledkem jednání byly také renovace prostor. Čtvrtá nájemní transakce byla uskutečněna pro RedHat v Brně, kde společnost provozuje největší vývojové středisko software na světě. RedHat otevřel novou budovu Forum Business Centre II pro přibližně 200 zaměstnanců, která rozšíří současné vývojové centrum, a také se nachází v blízkosti kampusu VUT.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video