Do Bukovan přijede Křesťan i Alibaba | e15.cz

Do Bukovan přijede Křesťan i Alibaba

Karel Páral

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Bukovanský sportovní areál obsadí v sobotu večer hudebníci.

Sobotní večer strávený s tóny akustických nástrojů, sezpívanými hlasy a bohatým občerstvením nabídne přehlídka s názvem Bukovanský fesťák. V malé obci Bukovany nedaleko Olomouce se v sobotu 20. srpna objeví folkové legendy i nejlepší domácí zástupci žánru.

Akci ve čtyři hodiny odpoledne odstartuje hodinovým vystoupením A.M. Úlet, který zahraje i skladby z nové desky. Moravičanské seskupení pak předá mikrofon písničkáři Pepovi Štrossovi, který vystoupí se svojí kapelou. Čas od šesti večer bude patřit největší hvězdě festivalu, Robertu Křesťanovi a jeho kapele Druhá tráva.

Závěr festiválku bude patřit seskupením Old Boys Poutníci a skupině Alibaba z Horky nad Moravou, jejíž členové letos od poroty festivalu Zahrada získali cenu Krtka.

Festival nabitý zajímavou muzikou je bez problému dostupný pro lidi z Olomouce. Zájemci z krajského města se na místo dostanou autobusem číslo 15, který je zaveze až k místu konání, keré je v blízkosti konečné zastávky. Vstupné na místě činí sto padesát korun, v předprodejích lístek vyjde o třicet korun levněji.

Autor: Karel Páral

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery