EKOSPOL dokončil bytový areál Viladomy Uhříněves I | e15.cz

EKOSPOL dokončil bytový areál Viladomy Uhříněves I

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Další, v pořadí již 38. dokončený velký bytový areál, včera slavnostně otevřela přední česká developerská společnost EKOSPOL a.s. V době, kdy se většina pražských developerů marně snaží doprodat stovky dokončených bytů, se společnosti EKOSPOL povedl husarský kousek – všechny byty v projektu „Viladomy Uhříněves I.“ jsou totiž v době dokončení beznadějně vyprodány! EKOSPOL tak znovu potvrzuje, že poptávka po vysoce kvalitním a zároveň cenově dostupném bydlení je nadále silná.

Slavnostní otevření bytového areálu proběhlo v úterý 26.07.2011 za účasti novinářů a významných osobností veřejného života. Na úvod poděkoval společnosti EKOSPOL za zásluhy o rozvoj městské části Praha – Uhříněves její místostarosta, Ing. Martin Turnovský. Rezidenční projekt, postavený výhradně z vlastních finančních prostředků, dále ocenili Ing. Miloslav Mašek, generální ředitel Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR a Ing. Jan Sadil, generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky. Za generálního dodavatele stavby, společnost Průmstav, a.s., pak promluvil její obchodní ředitel Ing. Milan Valenta. Bližší charakteristiku bytového areálu a zároveň ocenění oboustranně špičkové spolupráce s dodavatelem stavby vyzdvihl Ing. Zdeněk Janda, vedoucí manažer projektu ze společnosti EKOSPOL. Závěrečné slovo a poděkování všem spolupracovníkům, kteří se na realizaci a prodeji dalšího velmi úspěšného rezidenčního projektu podíleli, na závěr přednesl RNDr. Evžen Korec, CSc., generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL a.s.

Bytový areál „Viladomy Uhříněves I.“ nabízí celkem 78 kvalitních nových bytů dispozic 1+kk až 4+kk. Je umístěn do nádherné mikrolokality v sousedství luxusní vilové zástavby. Tvoří jej čtyři dvou až třípodlažní viladomy, jejichž architektonické řešení je koncipováno tak, aby se domy staly harmonickým prvkem v okolní zástavbě a citlivým propojením viladomů se stávajícími vilami. U většiny bytů v 1. NP jsou navrženy velmi žádané předzahrádky, v horních podlažích pak atraktivní střešní terasy. Výborná dopravní dostupnost je zajištěna přímým vlakovým spojením na Hlavní nádraží, díky němuž netrvá cesta do centra déle než 20 minut. Stanice metra “C“ Háje je vzdálena pouhých 7 minut jízdy autobusem.

Dalším dokončeným bytovým areálem společnosti EKOSPOL v letošním roce bude projekt „Nový Park Písnice A“ s celkem 109 byty. Slavnostní otevření je naplánováno na říjen letošního roku. Dnes, téměř čtvrt roku před dokončením, je „Nový Park Písnice A“ vyprodán z téměř 90 procent. Na své majitele zde čeká posledních 12 bytů, které každý den mizí z nabídky.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video