Fanoušek zadluženého klubu musel vrátit dres hozený do hlediště | E15.cz

Fanoušek zadluženého klubu musel vrátit dres hozený do hlediště

Fotbalový míč, ilustrační foto
Fotbalový míč, ilustrační foto
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

ČTK, kmb

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Věrný fanoušek anglického fotbalového klubu Truro City se kvůli špatné ekonomické situaci týmu vzdal cenného suvenýru. Vyslyšel žádost, aby vrátil brankářský dres hozený do hlediště - na nový totiž zadlužený klub ze šesté nejvyšší soutěže neměl peníze.

Brian Thompson byl jedním z tří desítek fanoušků, kteří cestovali na zápas Trura do Maidenheadu. V tomto utkání se s klubem loučil dlouholetý brankář Tim Sandercombe, jenž si po závěrečném hvizdu naposledy svlékl dres a hodil ho hrstce příznivců do hlediště.

Tím šťastným, který po prohře 0:8 dres svého oblíbence chytil, byl právě Thompson. Vzal si ho s sebou domů, ale těšil se ze z něj pouze dva dny.

„Protože je klub v problémech, nemůžeme si nyní dovolit koupit další dres. Pokud je to možné, prosíme fanouška, aby dres vrátil do klubu co nejdřív, abychom stihli zápas s Bromley, tuto sobotu,“ nechal se slyšet trenér klubu Lee Hodges.

Fanoušek zoufalou prosbu trenéra, aby dres vrátil, vyslyšel. Jinak by totiž Sandercombeův nástupce neměl v čem odchytat příští utkání.

Truro City má dluhy ve výši 700 tisíc liber (21 milionů korun) a kvůli přechodu pod nucenou správu přišel o deset bodů do tabulky.

Autor: ČTK, kmb

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video