Fortuna: Loto rozpouští jackpot, v každém slosování udělá milionáře | E15.cz

Fortuna: Loto rozpouští jackpot, v každém slosování udělá milionáře

Fortuna upravila pravidla číselné hry Loto, ve které od středy 10. října v každém slosování vyplatí minimálně jednomu sázejícímu výhru jeden milion korun. Nad rámec standardních výher získá milion ten, kdo se umístí v nejvyšším výherním pořadí daného tahu a pokud bude takových výherců více, rozhodnou doplňkové parametry - milion se dělit nebude. Od středy zároveň bude možné v Lotu získat prémii 100 milionů korun, v jackpotu s prémií se tak aktuálně hraje o necelých 139 milionů korun.

V samotném jackpotu Lota se nashromáždilo téměř 39 milionů korun. Jeho část bude rozpouštěna ve formě pravidelné mimořádné výhry jeden milion korun (1x na slosování) až do chvíle, kdy jackpot klesne pod 20 milionů korun, což ale vůbec nemusí nastat. Čím déle sázkaři udrží jackpot svými vklady nad touto hranicí, tím déle bude mimořádný milion vyplácen. Pokud by jackpot pod 20 milionů klesl, milionové žně budou pozastaveny a znovu zahájeny ve chvíli, kdy se výše jackpotu opět přehoupne přes 30 milionů korun.

„Podívali jsme se do herních plánů všech loterijních produktů v Česku a bez ohledu na to, zda se jedná o týdenní, denní či rychlé hry nebo stírací losy, nabídne Loto od této středy díky úpravě naprosto ojedinělou šanci na milionovou výhru,“ uvedl Jiří Hosnedl, generální ředitel Fortuna Loterie.

Novinku ve hře Loto, zákazníkům Fortuny představí reklamní kampaň zahrnující TV spoty a inzeráty v tištěných mediích. Od středy se zároveň výsledky losování Lota vrací na televizní obrazovku. Tažená čísla si sázkaři mohou zkontrolovat na TV Nova v hlavním vysílacím čase, kolem 20.15 po Sportovních novinách.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!