Herce Russella Crowea v New Yorku zachránila pobřežní hlídka | E15.cz

Herce Russella Crowea v New Yorku zachránila pobřežní hlídka

Russell Crowe jako kapitán Jack Aubrey ve filmu Master and Commander – Odvrácená strana světa
Russell Crowe jako kapitán Jack Aubrey ve filmu Master and Commander – Odvrácená strana světa
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

nes

Kdo se nemůže ubránit ztotožňování filmových hrdinů s jejich představiteli, bývá zklamán. Jedno z posledních zklamání teď zažívají fandové mužného Russella Crowea, který jim splývá střídavě s gladiátorem a neohroženým kapitánem Aubreym z filmu Master and Commander; herec se o víkendu ztratil při plavbě na kajaku a musel přivolat pobřežní hlídku, aby ho našla. Ocitne-li se jeden hrdina na moři v úzkých, může vyniknout druhý... O Davidu Hasselhoffovi však nebylo v agenturní zprávě ani slovo.

Master and Commander; odvrácená strana světa – takový je celý název dobrodružného námořnického filmu z roku 2003, v němž kapitán Jack Aubrey (Crowe) se svou oddanou posádkou pronásleduje mnohem lepší a větší loupeživou loď Francouzů.

Minulou sobotu ale oscarová hvězda naštětsí nebyla na zcela odvrácené straně světa, vydala se jen se svým přítelem na plavbu kajakem z přístavu Cold Spring a zřejmě mířili k newyorské pláži Huntington Bay. Ztratili však orientaci, když slunce zapadlo. Nakonec zavolali o pomoc pobřežní hlídku.

Russell Crowe (uprostřed) se svými zachránci Autor: Profimedia.cz
Russell Crowe (uprostřed) se svými zachránci

Herec svým „zachráncům“ poděkoval prostřednictvím Twitteru. Crowe v současnosti pobývá na Long Islandu kvůli natáčení filmu Noah.

Autor: nes

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.