Jágr odstoupil ve Winter Classic kvůli zranění lýtka | E15.cz

Jágr odstoupil ve Winter Classic kvůli zranění lýtka

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr
• 

krb

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Útočník hokejové Philadelphie Jaromír Jágr pondělní zápas pod širým nebem nedohrál, na ledě strávil jen něco přes sedm minut a poté odstoupil kvůli zhoršení zranění lýtka, které má z předchozím zápasu. Porážce svého týmu 2:3 s New York Rangers nakonec přihlížel jen ze střídačky. Informaci uvádí agentura Mediafax.

Jaromír Jágr měl v první třetině velkou šanci. Proskočil mezi dvěma obránci, střela mu ale vyšla na bekhend a tentokrát méně používaná střela Jágrovi nevyšla tak jako v posledním utkání v Pittsburghu, kdy vstřelil gól. Krátce po této šanci odešel Jágr do šatny, možná právě při střelecké příležitosti došlo k nějakému zranění. Na začátku druhé části ještě Jágr na dvě střídání naskočil na led. Naposledy se na ledě objevil v čase 21:08. „Dostal jsem v posledním utkání ránu do lýtka a oteklo mi to. No a bylo to stále horší a horší,“ řekl Jágr po zápase Flyers s New York Rangers.

Dokud byl na ledě, první lajna Philadelphie Jágr - Giroux - Hartnell dominovala, český útočník ale odešel za stavu 0:0. Flyers si vytvořili několik šancí, ale neskórovali. „Mám tam otok, prostě jsem nemohl bruslit ta dobře, abych byl vždy tam, kde mám být. Věděl jsem v té době, že už klukům nedokážu tak dobře pomoci,“ vysvětlil.

Ve třetí třetině se ale vrátil alespoň na střídačku, aby své spoluhráče podpořil. „A proč bych tam nebyl,“ usmál se. „Na střídačce se mi to určitě nezhorší a chtěl jsem být s ostatními členy týmu. A možná, nikdy nevíte, třeba by mě trenér poslal ještě na led, kdybychom hráli 5 na 3. Tam se nemusí tolik bruslit,“ řekl Jaromír Jágr.

Autor: krb

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video