Kam za sportem v Českých Budějovicích a okolí | E15.cz

Kam za sportem v Českých Budějovicích a okolí

*

Baseball

Čtvrtek 29. července
Mezinárodní hry přátelství mužů v Hluboké nad Vltavou: Tempo Praha – Hluboká od 18 hodin.
Pátek 30. července
Mezinárodní hry přátelství mužů v Hluboké nad Vltavou: Bratislava – výběr Maďarsko od 9 hodin, Erd Aeros – Třebíč od 11.15 hodin, Bratislava – Tempo Praha od 13.30 hodin, Erd Aeros – Hluboká od 16 hodin, výběr Maďarska – Třebíč od 18.15 hodin.
Sobota 31. července
Mezinárodní hry přátelství mužů v Hluboké nad Vltavou: Třebíč – Tempo Praha od 9.30 hodin, Hluboká – Bratislava od 11.45 hodin, Tempo Praha – výběr Maďarska od 14 hodin, Hluboká – Třebíč od 16.15 hodin, Bratislava – Erd Aeros od 18.30 hodin, výběr Maďarska – Erd Aeros od 9 hodin.
Neděle 1. srpna
Mezinárodní hry přátelství mužů v Hluboké nad Vltavou: Třebíč – Bratislava od 9 hodin, Tempo Praha – Erd Aeros od 9 hodin, výběr Maďarska – Hluboká od 11.15 hodin, finále od 13.30 hodin.

Fotbal

Neděle 1. srpna
I. liga muži, 3. kolo: SK Dynamo České Budějovice - Sparta Praha od 17 hodin. Jihočeši zatím v sezoně dvakrát remizovali, Sparta jednou vyhrála a jednou prohrála.

Motorismus

Sobota 31. července
Demolition derby na výstavišti v Českých Budějovicích. Historicky první akce svého druhu na území Českých Budějovic i celé republiky. V závodě vyhraje ten, kdo v dané rozjíždce udrží své auto v pojízdném stavu co nejdéle. Začátek bude ve 14 hodin. Konec celé akce v podvečer.

Jachting

Sobota 31. července
Bezdrevský maraton na rybníku Bezdrev u Hluboké nad Vltavou. Závod tříd Evropa a Pirát. Začátek je v 10 hodin.
Lázeňská regata na rybníku Svět v Třeboni. Závod tříd Fireball, Laser a Laser Radial. Začátek je v 10 hodin a závod pokračuje v neděli znovu od 10 hodin.

Hokej

Čtvrtek 29. července
Přátelsky: IHC Komterm Písek - HC Mountfield od 18 hodin v Písku.
Čtvrtek 5. srpna
Přátelsky: HC Mountfield - Plzeň od 17.30 hodin.

Squash

Čtvrtek 29. červ. - středa 4. července
Fitness Pouzar na sídlišti Vltava v Českých Budějovicích je otevřené ve všední den od 8 do 22 hodin. V sobotu od 8 do 13 a v neděli od 16 do 22 hodin.
Sportcentrum Zvonárna v Suchém Vrbném v Českých Budějovicích je otevřené denně od 7 do 23 hodin.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.