Kanceláře v City Green Court jsou již téměř všechny pronajaty | E15.cz

Kanceláře v City Green Court jsou již téměř všechny pronajaty

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Kancelářská budova City Green Court společnosti Skanska na pražském Pankráci je na hranici 95 procent obsazenosti plochy. Dokončení tohoto ekologicky šetrného projektu s precertifikací LEED Platinum se plánuje ve druhém čtvrtletí roku 2012. Budova přivítá všechny své dosavadní nájemce ještě před koncem tohoto roku, uvedla Skanska.

Nejnovějším přírůstkem je divize Skanska Reality, jež uzavřela nájemní smlouvu na exkluzivní komerční prostory na zhruba 850 čtverečních metrů, kde spojí dříve oddělené prostory vlastní Realitní kanceláře a Klientského centra. „Zvažovali jsme vybudování nového reprezentativního obchodního místa na metru, kde bychom mohli mít jakýsi butik pro klienty, a proto pro nás byl City Green Court logickou volbou. Na jednom místě klient vyřídí vše, co potřebuje – od prvního kontaktu s realitním makléřem a hypotečním poradcem, přes jednání týkající se bytových úprav a změn s odborníky Klientského centra až po vyřizování záležitostí týkajících se záručních závazků. Své služby nově rozšíříme také o konzultace bytového designéra,“ říká Naděžda Ptáčková, ředitelka odboru Prodeje a marketingu, Skanska Reality.

„Jsme rádi, že jsme mohli nabídnout tyto komerční prostory právě naší divizi Skanska Reality. Jejich showroom výborně doplní stávající mix nájemců, kterými jsou kromě naší vlastní kanceláře Skanska Property také poradenská společnost PricewaterhouseCoopers a farmaceutická společnost GSK,“ poznamenává Alexandra Tomášková, leasingová manažerka Skanska Property Czech Republic. „Věříme, že i na poslední volnou jednotku v tomto projektu o velikosti zhruba 570 čtverečních metrů najdeme partnera, který ocení kvality a přednosti této moderní kancelářské budovy. V této chvíli také jednáme o pronájmu příjemné restaurace v přízemí, která poskytne všem nájemcům celodenní servis,“ dodává.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video