Klub Stoun. Horkýže Slíže i J.A.R | E15.cz

Klub Stoun. Horkýže Slíže i J.A.R

Hudební klub Stoun chystá několik koncertních překvapení.

Majitel Stounu Kamil Rudolf slibuje, že letošní hudební nadílka bude víc než štědrá. Do malého klubu se mu podařilo přilákat muzikanty, kteří dokáží zaplnit i sportovní haly. „To jsme tu ještě neměli. Sešlo se nám tolik nabídek na koncerty, že jsem musel některé z podzimu přesouvat na jaro. Takovou koncentraci hudebních pecek by taky nemuseli všichni strávit,“ pochvaluje si Rudolf.

Hip hop a legrace

Zářijový program klubu je orientovaný na hip hop. Největší nápor návštěvníků očekávají pořadatelé na vystoupení skupiny H16. Hned první říjnový čtvrtek se do Stounu přesune dějištěkomediálního pořadu Na Stojáka. „Přijede populární Ruda z Ostravy a spol., ale příští rok mám slíbeného Tomáše Matonohu,“ prozrazuje Kamil Rudolf.

Přijede opět Bárta

V polovině října si na pódiu ve Stounu zahraje skupina
Sunflower Caravan. „Jsou už ve světě celkem známí a hráli například jako předskokani Glenu Hansardovi,” upřesňuje Rudolf. Druhá polovina října je pak doslova nabitá hudebními hvězdami. Přijedou Horkýže Slíže, Toxique a Clou. Tím to ale nekončí. V listopadu Stoun přivítá kapelu Wohnout a pány Bártu, Holého, Klempíře a Viktoříka se skupinou J.A.R. „Byli tady před pěti lety a od té doby
se nám je nedařilo sem dostat znovu. Bude to opravdu exkluzivní záležitost,“ říká Kamil Rudolf.
Do konce roku si ve Stounu ještě zahrají i další známé kapely, například Divokej Bill nebo Sto zvířat.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!